فرایند جذب در مهدکودک چتر سفید :در مهدکودک چتر سفید فرایند جذب توسط مربی متخصص و کارآزموده و زیر نظر روانشناس انجام میپذیرد ، از این رو این فرایند در مهدکودک چتر سفید بدون اسیب روحی به کودکان و در کمترین زمان ممکن انجام میگیرد.
و این امکان در مهدکودک چتر سفید وجود دارد که والدین کودک در محیط مهدکودک ولی دور از چشم کودک حضور داشته باشند تا کمترین فشار روحی به کودک وارد گردد.

توجه به فعالیت جسمانی کودکان در مهدکودک چتر سفید :مهدکودک چتر سفید در شمال شرق تهران بدلیل مجاورت با جنگلهای لویزان و شیان و داشتن دو فضای بازی این امکان را برای کودکان فراهم آورده تا بیشترین تحرک را داشته باشند ، مهدکودک چتر سفید با توجه به این امکانات توجه خود را بیشتر متمرکز بر فعالیت های جسمانی کودکان قرار داده است و از این رو با کمک مربیان زبده توجه ویژه ای به فعالیت های جسمانی کودکان در این مهدکودک انجام میگیرد.

کارگاه مادر و کودک در مهدکودک چتر سفید :در مهدکودک چتر سفید کلاس های مادر کودک بصورت کاملا حرفه ای با متخصصان جذب کودک بصورت مستمر دایر میباشد .
در این کلاس ها کودکان زیر 3 سال و کودکانی که در جذب مشکل داشته اند بصورت کاملا تخصصی آماده ورود به فضای مهدکودک میشوند .
در این کلاس ها کودک در کنار مادر با فضای مهدکودک آشنا شده و با بازیهای طراحی شده و آموزش های خاص جذب مهدکودک میگردد.
مهدکودک چتر سفید افتخار دارد که با کمک متخصصان با تجربه در زمینه جذب کودک و برگزاری دوره های مستمر مادر و کودک گامی جدید و موثر در زمینه جذب کودکان برداشته است .